המלצות לקוחות

מאוד מרוצה מחברת אימיליון נותני שירות מעולים עם המון סבלנות ומקצוענות.

סמדר ארבלמנכ”לית עמותת העטלף

חברת דו”אלי , בנתה לנו מערכת שיווק מתוחכמת המשלבת מספר אתרים יחד ומספקת קידום מושלם לחברתנו בתחום בנדלן והתירות ביוון , העסק מושתת ברובו על מערכת זו , שרות מחושב מתקדם ואישי , מומלץ בחום לכל עסק.

עידן סרוסי מנכ”ל חברת נדל”ן יוון GREhttp://www.serenity-th.com

מדובר בצוות של אנשים מקצועיים, שעובדים יעיל ונכון, מסייעים בכל עת תוך תשומת לב אישית ועם ערך מוסף!.

צאלה וקסמן גונןעיריית כפר סבא

אימייליון שמה אותי בתוך זמן קצר, גבוה מעל המתחרים שלי. קפיצת המדרגה שעשיתי בזכותם אדירה ומשמעותית. האתר שלי מקצועי ויוצא דופן והקידום באינטרנט הולך ומתחזק מרגע לרגע. הפייסבוק שלי מתופעל במקצועיות בלתי מתפשרת ועקב כך מושך אנשים בקצב מעולה. אני משתמש בתוכנת הדיוור לשמירה על קשר אינטימי והדוק עם לקוחותי עי הפצת ניוזלטר חודשי והזמנה למבצעים וארועים.
אני ממליץ בחום על החברה האלו לכל אחד שרוצה להתקדם בקצב מהיר להישגים גבוהים.

דר אוהד טילס-מרקוסוטרינר במרכז 24/7http://www.24-7vet.co.il

אתר החברה שלי וכן מערכת הדיוור שלי הן של קבוצת אימיליון.
רמת המערכות גבוהה מאוד ועוזרת לי באתגרים השיווקיים. היכולת שלי למצוא פתרונות לניהול האתר, עיצוב חומרים שיווקיים, הפקת ניוזלטר והפקת סטטיסטיקות כניסות לאתר ולהקלקות על פרסומים תחת קורת גג אחת נוחה ויעילה ומהווה עזרה משמעותית בגיוס לקוחות. יוסי והצוות נותנים ליווי ושירות מקצועי עם כל הלב בכל עת שנדרש ועל כך אני מודה מאד.

טלי עצמוןDolev Training & Consultingmydolev.com

תמיד אהבתי קוסמים, מאז שאני ילד התלהבתי מהמיסתורין שלהם וכשהתבגרתי כבר הבנתי שמדובר באומנים שמסוגלים לעשות את מה שאחרים רק חולמים אליהם.
איתי האפרתי הוא קוסם. קוסם מהסוג שעדיין לא הצלחתי להבין.
משום שבמשך 4 שנים אני מפעיל עמוד אוהדים שתפקד ככרטיס ביקור ולא הניב יותר מידי תוצאות ובמגע קסם של איתי האפרתי הקוסם בפחות מ 24 שעות התחלתי לראות פעילות שעלתה על הממוצע השנתי שלי.
איתי ידידי, תודה רבה על פועלך עלה והצלח ותמשיך להיות מספר 1

מתן בוכנרעילית הגנה עצמית

לצוות אימיליון, איי סי יו ודואלי.
בעבודתי עם חברת אי-מיליון קיבלתי שירות איכותי שכבר לא כל כך רואים היום בעולם באינטרנט.
שירות אישי ולא רק בגדר סיסמא, באמת התעניינו ברצונות שלי באופן אישי ולא הייתה להם כל בעיה
לתת לי גם שירות טלפוני לאורך היממה.
התוצאה – אתר איכותי ומעוצב לפי הסטנדרטים שלי !
תודה רבה

אביב גילhealthyskinnytwins

לאיתי שלום רב!
אני מאמין בך במי שאתה בערכים, באופי ומי שאתה כאדם.
הרי בשביל (שביל) זה בחרתי בך כמי שיסייע בידי להיכנס לעולם הטכנולוגי. אז ראשית אני שוב רוצה להוקיר אותך על מי שאתה המחויבות הרצינות והשרותיות. ולמרות שאתמול חווית חוויה לא קלה, נצמדת למטרה וקידמת אותה. אנשים אתי נבחנים באופים ובערכיהם מתחת לאלונקה שקשה שצריך לשים כתף גם שקשה! ולא במסיבות בבלויים ובברים.. התקדמנו יפה מאד.

יהושע גלעדייעוץ לפיתוח ארגוני

לפני כשלושהשבועות ישבנו יחד בפגישה שבה הצגתי בפניכם באורח כללי שאיפות כאלו ואחרות שראיתי לעיני רוחי בפתיחת דף פייסבוק לספרי “הביוגרפיה החולנית של הדי בן-עמר”, וביצירת באזז ברשת לספר לקראת צאתו. היום, שלושה שבועות אחרי, אני יכול לומר בשמחה ובהערכה שהתוצאות הן מעבר לכל מה שדמיינתי. העבודה המקצועית שהושקעה בדף עלתה על כל מה שציפיתי בעת שהצגתי בפניכם על מה אני חושב, והדחיפה השיווקית במייל הייתה אף היא מעל ומעבר. אני שמח על הרגע שבו נטלי סיפרה לי עליכם, כמו גם על ההחלטה שלי ללכת אתכם לפרוייקט, ובקצרה – שמח שהכרתי אתכם. בעיקר לאור העובדה שגם נעימה לי ההידברות אתכם כאנשים בכל זמן ועת. תבואו על התודה, ואשמח בכל דרך שהיא להמליץ עליכם בפני לקוחות נוספים. אשמח גם אם תראו מכתבי זה לכל לקוח פוטנציאלי השוקל לעבוד עימכם, איתי, תודה.

הדי בן-עמר הביוגרפיה החולנית של הדי בן עמר

אנו מאוד מרוצים ממערכת “דואלי” והשילוב עם מערכת איי סי יו, המערכת נוחה מאוד לשימוש ומלאה בפונקציות. הצוות נותן לנו שירות מקצועי, מהיר ויעיל.

מוריה שלויעיריית בת ים

ברצוני להודות תודה אמיתית ועמוקה ליוסי, איתי וכל צוות איי סי יו על היחס החם, התמיכה מסביב לשעון וכמובן הכלים הנוחים שהמערכת שלכם מעמידה לרשותנו לתכנון ביצוע ומעקב אחר כל קבוצת אנשי הקשר שלנו. מעבר למקצועיות והרצינות, הרגשנו שבאמת באמת אכפת לכם ושאנחנו לא לבד. מערכת דואלי שידרגה באופן משמעותי את יכולתנו לנהל מועדון ידידים פעיל ולקיים עם ידידינו מערכת יחסים דו סטרית. מאז שוגר בניוזלטר הראשון שלנו, לא מפסיקות להגיע אלינו תגובות ואני ממליצה עליכם בחום לכל מי ששואל אודות הפלטפורמה. תודה מכל הלב.. עמותת נירים – לנוער בסיכון.מערכת נוחה לשימוש, שירות לקוחות ברמה גבוהה!

מלכי דרורי מנהלת פיתוח וגיוס משאביםעמותת נירים