ערוץ יוטיוב

ערוץ Youtube- הרשת החברתית שפספסת בענק

Youtube היא רשת חברתית לכל דבר. יש לה קהילה ענפה של משתמשים פרטיים ועסקים (לא רק אמנים כפי שפעם חשבנו), אפשרויות כמו לייקים, דיסלייקים, הוספת תגובות ושיתופים.
והנה עוד כמה עובדות שכנראה לא ידעת על יוטיוב:

  • בכל חודש יותר ממיליארד משתמשים ייחודים מבקרים ביוטיוב.
  • בכל חודש נצפה תוכן וידאו של מעל ל6 מיליארד שעות-כמעט שעה לכל אדם בעולם.
  • בכל דקה מועלות 100 שעות של תוכן וידאו לאתר….

אז איך זה שאתה לא שם?

אנחנו ממליצים כמעט לכל לקוח שלנו להגדיל את הנוכחות האינטרנטית שלו על ידי עמוד עסקי ביו-טיוב. דרכו אפשר להעלות סרטונים מקצועיים מטעם העסק, לשתף סרטונים רלוונטיים שיעשירו את חברי העמוד ואפילו לשתף סרטונים שהעסק אהב בעצמו.

הרוח כל הזמן נושבת והיופי שבדבר הוא לדעת-או לפחות לנחש, לאן. בשנים האחרונות, עם השתלטות הרשתות החברתיות על חיינו, יש שינוי באיך שהלקוח 'תופס' את העסקים שסביבו. הוא כבר לא רואה בעסק כאוטוריטה או גוף קר שעונה עבורו על צורך א' ב' וג'. היום הלקוח רוצה יותר, הרבה יותר. ובעיקר כשמדובר על הלקוח הישראלי.
הרבה מהלקוחות שלנו מספרים לנו כמה קושי הם חווים לפעמים עם הלקוח הממוצע בישראל, הם מספרים שמדובר בלקוח שנקודת המוצא שלו היא חשדנות, נוקשות, ובמידה וכבר ביצע רכישה כלשהי הלקוח מרגיש שהוא רכש גם את בעל העסק.

אחד הפתרונות שאנחנו מציעים לטיפול בבעיה היא 'הנגשה מקוונת'. הכוונה היא לתת לכל לקוח או גולש רנדומלי להרגיש שייך, להתחבר לעסק ולהרגיש שמדובר בעצם בחבר. חבר שהוא יכול לעקוב אחריו בפייסבוק, להקשיב לשירים שהוא אוהב, לענות לו על שאלות ולשאול בעצמו בידיעה שיקבל תשובה. כחלק מהמערך הזה חשוב לנו להדגיש את מעמד היוטיוב כרשת חברתית.
על ידי שימוש נכון בערוץ ה-Youtube אפשר להנגיש גם את העסק ש'על הנייר' נשמע הכי משעמם שיש, להגדיל את החשיפה שלו, ליצור באזז, או פשוט להראות לכל אחד מהלקוחות שלך שאתה תמיד שם בשבילו.

כמעט שכחנו עוד עובדה מעניינת…

אלפי ערוצים מרוויחים סכומים בני שש ספרות בשנה.

כן, מה שקראת. חוץ מהחשיפה שאתה מקבל, אתה יכול להרוויח מזה כסף.
נשמח לספר לך בדיוק מה אנחנו יכולים לעשות בשבילך ובשביל העמוד הרווחי שלך בYoutube, אז קדימה, תרים טלפון ותקפוץ לקפה.
מבטיחים שזה רק ישתלם….