על בניית קבוצות בפייסבוק

על בניית קבוצות בפייסבוק, כאמצעי שיווקי טהור

שיווק באינטרנט היה בעבר מוכר לכולנו כשיווק באתרים אותם הקמנו לעסק שלנו, בלוגים, פורומים וצ'אטים. כניסת הרשת החברתית החזקה ביותר בעולם, הפייסבוק, שינתה את המושג שיווק באינטרנט, והפכה לערוץ השיווקי האפקטיבי והחם ביותר בעולם השיווק באינטרנט. בניית קבוצות בפייסבוק לצרכים שיווקיים, היא עולם שונה לחלוטין ממה שהכרתם עד כה, ולצורך כך נדרשת תפיסה שיווקית מקצועית, והבנה נרחבת של העולם הזה הקרוי פייסבוק.

arrow 1

 

בניית קבוצות בפייסבוק – איך זה עובד?
כל אחד היום יודע לנהל את עמוד הפייסבוק האישי שלו. חלקנו גם בונים קבוצות בפייסבוק המשותפות לחברים, לכתה, לבני משפחה ועוד. בניית קבוצות בפייסבוק לצרכים שיווקיים היא כבר אופרה אחרת לגמרי. בנייה זו מתבצעת כמו בניית קבוצות בפייסבוק לצרכים אישיים, אולם כאן ישנה שימת דגש מיוחדת הכוללת עיצוב מיוחד, לרוב תואם את העיצוב של אתר האינטרנט שלכם ליצירת אחידות ומיתוג העסק שלכם, פירוט העסק או המוצר שלכם כבר בעמוד מיוחד של "ברוכים הבאים", עמוד קיר ובו כל החדשות והעדכונים בחמים של המוצרים שלכם, של העסק ושל המבצעים שלכם, דף נוסף שהינו דף מידע ובו כל פרטי ההתקשרות עם העסק מחוץ לעולם הוירטואלי, דף גלריה ובו תמונות של המוצרים השונים, או אירועים משמעותיים, עמוד וידאו ובו קישורים לסרטונים של יוטיוב הקשורים לעסק ולרלוונטיים לו, מקום ליצירת קשר ועוד.

את כל אלו יכולה לבצע רק חברה מקצועית שלה הידע הרחב, היכרות מעמיקה עם עולם הפייסבוק, והכלים המקצועיים לעשות כך, וכן לנהל את הקבוצה בפייסבוק, בצורה שהדף יהיה פעיל ודינמי ככל האפשר, ויספק מידע ועניין של ממש לגולשים.
הצלחת קבוצה בפייסבוק נובעת גם ממספר החברים בה. גם כאן, חברות מקצועיות לקידום ברשתות חברתיות, יסייעו לכם להגדיל את ספר החברים בקבוצה. ככל שעמודי הפייסבוק ערוכים ומנוהלים בצורה מקצועית יותר, כך יגדל מספר הגולשים שיביאו את חבריהם, וכן הלאה.

בניית קבוצות בפייסבוק- לא שוכחים את האירועים
בניית קבוצות בפייסבוק היא דרך נפלאה לקידום ומיתוג עסקים. הפייסבוק הוא רשת מסועפת מאד, וכשיש דבר מוצלח, כולם רוצים להיות חלק ממנו. יתרון בולט נוסף של בניית קבוצות בפייסבוק הוא, כי גם גוגל לא מתעלם מכם. ככל שיש מספר כניסות גבוה יותר לקבוצה שלכם בפייסבוק, " מבין" גוגל כי הוא מקום שיש בו עניין, והדף מפורסם במנועי החיפוש, ובכך זכיתם גם לקידום אורגני, מבלי להתאמץ כלל.

אם החברה או העסק שלכם מקיים אירוע כזה או אחר, משיק מוצר וכדומה, תוכלו באמצעות הקבוצה בפייסבוק, להזמין את חברי הקבוצה באופן אישי, הזמנה שתופיע אצל כל אחד בדף הפייסבוק שלו. את ההזמנה ניתן לאשר בקלות על ידי לחיצה על כפתור האישור להזמנה. באופן זה תוכלו לדעת את כמות המתכוונים להגיע ולהיערך בהתאם, והדבר ייתן לכם גם אומדן על גודל ההצלחה והפופולריות של העסק שלכם בפייסבוק.
כל אלו דורשים יכולת מקצועית מוכחת של חברות המומחות בקידום ברשתות חברתיות, שיידעו לתת את הערך המוסף לעסק שלכם בפייסבוק, יצרו קבוצה תוססת ופעילה, עם תכנים שיווקיים אטרקטיביים, ושלא ישאירו את הגולשים אדישים אליכם.

איתי האפרתי

טלפון נייד: 050-3782614

פקס מייל: 153-502-782614